logo-lluisvivessueca-vlc

El nostre equip docent

El principal valor del nostre centre i del que ens sentim plenament orgullosos és disposar d’un incomparable equip docent apassionat amb la seua tasca que no és una altra que oferir a cada alumne / a de forma individualitzada tot el suport i totes les ferramentes disponibles per a la seua formació com a persona.

Som professionals amb VOCACIÓ que oferim al nostre alumnat i a les nostres famílies tota una sèrie d’activitats dins i fora del nostre horari lectiu per a aconseguir una ESCOLA INTEGRADORA.

El nostre principal OBJECTIU és aconseguir alumnes FELIÇOS dins d’un entorn d’exigència i contínua millora acadèmica i personal.

Mestre/a Email
Mónica Sala monicasala@luisvivessueca.com Infantil 3 anys
Alicia Valdueza aliciavaldueza@luisvivessueca.com Infantil 4 anys
Xelo Benlloch xelobenlloch@luisvivessueca.com Infantil 5 anys
Elena Alemany elenaalemany@luisvivessueca.com Reforç
Pilar Viel pilarviel@luisvivessueca.com Reforç
Maestro/a Email
Gema Simeón gemasimeon@luisvivessueca.com Tutora 1º primària
Arturo Blasco arturoblasco@luisvivessueca.com Tutor 2º primària
Llum Ribera llumribera@luisvivessueca.com Tutora 3º primària
Enri Campos enricampos@luisvivessueca.com Tutora 4º primària
Pablo Vivó pablovivo@luisvivessueca.com Tutor 5º primària
Pepe Viel pepeviel@luisvivessueca.com Tutor 6º primària
Javi Miravet javimiravet@luisvivessueca.com Educació Física
Pascual Pedrós pascualpedros@luisvivessueca.com Educació Física
Nines Sebastiá ninessebastia@luisvivessueca.com Anglés
Carlos Pascual carlospascual@luisvivessueca.com Música
Profesor/a Email
David Ferrer davidferrer@luisvivessueca.com Tutor 1º ESO
Ángela Alberola angelaalberola@luisvivessueca.com Tutora 2º ESO
Jaume Piqueres jaumepiqueres@luisvivessueca.com Tutor 3º ESO
Esther Piqueres estherpiqueres@luisvivessueca.com Tutora 4º ESO
Pilar Matoses pilarmatoses@luisvivessueca.com Ciències
Carmina Martí carminamarti@luisvivessueca.com Humanitats
Mariel Piqueres marielpiqueres@luisvivessueca.com Anglés i Alemà
Paco Forquet pacoforquet@luisvivessueca.com Educació Física i IAEE
Santi Escrivá santiescriva@luisvivessueca.com Música
Toni Llopis tonillopis@luisvivessueca.com Educació plàstica i visual
Andrés Fernández andresfernandez@luisvivessueca.com
Carmen Cortés carmencortes@luisvivessueca.com
Eva Meseguer evameseguer@luisvivessueca.com
Nombre Email
Xelo Benlloch xelobenlloch@luisvivessueca.com Directora
Eva Meseguer evameseguer@luisvivessueca.com Jefa d'Estudis
Pepe Viel pepeviel@luisvivessueca.com Jefe d'Estudis (En Funcions)
Jaume Piqueres jaumepiqueres@luisvivessueca.com Secretari / Coord. Secundària
Arturo Blasco arturoblasco@luisvivessueca.com Coord. de Primària
Esther Piqueres estherpiqueres@luisvivessueca.com Coord. Activitats Extraescolars
Nombre Email
Isabel Palacios isabelpalacios@luisvivessueca.com Infantil i primària
Eva Meseguer evameseguer@luisvivessueca.com Secundària
Carmen Cortés carmencortes@luisvivessueca.com Secundària
Responsable

Xelo Benlloch

Compromiso1 luisvivessueca

Nuestra vinculación con cada estudiante y la preocupación por su futuro

Compromiso 1 #luisvives-sueca

2017-03-13T11:54:16+00:00

Compromiso 1 #luisvives-sueca

Nuestra vinculación con cada estudiante y la preocupación por su futuro

Compromiso3 luisvives sueca

El centro, desde el punto de vista religioso, se declara confesionalmente católico.

Compromiso 3 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:43:10+00:00

Compromiso 3 #luisvives-sueca

El centro, desde el punto de vista religioso, se declara confesionalmente católico.

Compromiso 4 luisvives sueca

Educar al alumno como elemento activo de la sociedad.

Compromiso 4 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:45:30+00:00

Compromiso 4 #luisvives-sueca

Educar al alumno como elemento activo de la sociedad.

Compromiso 5 luisvives sueca

Aplicamos unas normas disciplinarias óptimas, reflejadas en el Reglamento de Régimen Interno del centro

Compromiso 5 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:48:51+00:00

Compromiso 5 #luisvives-sueca

Aplicamos unas normas disciplinarias óptimas, reflejadas en el Reglamento de Régimen Interno del centro

Compromís 1 luisvivessueca

La nostra vinculació amb cada estudiant i la preocupació pel seu futur

Compromís 1 #lluisvives-sueca

2017-03-13T11:54:16+00:00

Compromís 1 #lluisvives-sueca

La nostra vinculació amb cada estudiant i la preocupació pel seu futur

Compromís3 luisvives sueca

El centre, des del punt de vista religiós, es declara confessionalment catòlic.

Compromís 3 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:43:10+00:00

Compromís 3 #luisvives-sueca

El centre, des del punt de vista religiós, es declara confessionalment catòlic.

Compromís4 luisvives sueca

Educar l'alumne com a element actiu de la societat.

Compromís 4 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:45:30+00:00

Compromís 4 #luisvives-sueca

Educar l’alumne com a element actiu de la societat.

Compromís5 luisvives sueca

Aplicació, existència i assimilació d'unes normes disciplinàries òptimes.

Compromís 5 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:48:51+00:00

Compromís 5 #luisvives-sueca

Aplicació, existència i assimilació d’unes normes disciplinàries òptimes.

Compromiso2 luisvives sueca

El centro tratará de asumir el pluralismo ambiental, de respetarlo, analizarlo e interpretarlo desde el propio Proyecto Educativo.

Compromiso 2 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:33:13+00:00

Compromiso 2 #luisvives-sueca

El centro tratará de asumir el pluralismo ambiental, de respetarlo, analizarlo e interpretarlo desde el propio Proyecto Educativo.

Compromís2 luisvives sueca

El centre tractarà d'assumir el pluralisme ambiental, de respectar-lo, analitzar-lo i interpretar-lo des del propi Projecte Educatiu.

Compromís 2 #luisvives-sueca

2017-11-09T15:33:13+00:00

Compromís 2 #luisvives-sueca

El centre tractarà d’assumir el pluralisme ambiental, de respectar-lo, analitzar-lo i interpretar-lo des del propi Projecte Educatiu.